2 zelta medaļas Latvijas individuālajā čempionātā galda tenisā

23. un 24. martā Rīgā, Oskara Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolas sporta zālē notika Latvijas individuālais čempionāts galda tenisā. Šajās sacensībās piedalījās BJC “IK Auseklis” audzēkne Sabina Musajeva.
Šajās sacensībās piedalījās paši stiprākie spēlētāji no visas Latvijas, 24 vīrieši un 16 sievietes. Sacensībās notika 5 kategorijās: vīriešu vienspēles, sieviešu vienspēles, vīriešu dubultspēles, sieviešu dubultspēles un jauktās dubultspēles.
Sacensības notika 2 dienas un pirmajā dienā notika vīriešu un sieviešu vienspēles, vīriešiem 8 labākie pēc reitinga sāka sacensības ar astotdaļfinālu, pārējie 16 dalībnieki tika sadalīti 4 apakšgrupās pa 4 spēlētājiem katrā un 1.-2.vietu ieguvēji iekļuva astotdaļfinālā, sievietes tika sadalītas 4 apakšgrupās pa 4 spēlētājām. Visas dubultspēles tika spēlētas līdz finālam, bet otrā dienā notika vīriešu un sieviešu vienspēļu pusfināli un fināli, kā arī dubultspēļu fināli.
Sieviešu vienspēlēs par čempioni kļuva Sabina Musajeva, kura finālā ar rezultātu 4:0 vinnēja Margaritu Smirnovu. Sabina 3 reizi kļūst par Latvijas čempioni sieviešu vienspēlēs.
Sieviešu dubultspēlēs Sabina Musajeva ar Margaritu Smirnovu kļūst par čempionēm.
Jauktajās dubultspēlēs Sabina izcīnīja 3.vietu.

Visi sacensību rezultāti ir pieejami šeit:

https://www.tt.esit.lv/#/competition/1936
https://www.tt.esit.lv/#/competition/1938
https://www.tt.esit.lv/#/competition/1939


Apsveicam BJC IK “Auseklis” audzēkni Sabinu Musajevu un interešu izglītības skolotājus Olgu Kartuzovu un Oļegu Kartuzovu ar sasniegumiem.

Scroll to Top