Bērnu un jauniešu centrā “IK Auseklis” notiks Ģimenes dienas sporta svētki “Sporto ar mani!” ģimenēm no Rīgas

Ģimenes dienas sporta svētki “Sporto ar mani!” tiek rīkoti ar mērķi popularizēt aktīvu dzīvesveidu ģimenē, veicinot brīvajā laikā veidot sportiskus paradumus un to uzdevums ir veicināt bērnu un vecāku savstarpējo sadarbību, veicot sportiskas aktivitātes brīvajā laikā.

Bērnu un jauniešu centra “IK Auseklis” Ģimenes dienas sporta svētki “Sporto ar mani!” tiek organizēti sadarbībā ar Rīgas valstspilsētas pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi.

Sporta svētki tiek organizēti bērniem no 3 līdz 12 gadu vecumam kopā ar pieaugušajiem – vecāki, vecvecāki, brāļi, māsas (pilngadīgi) un aizbildņi. Komandas sastāvā vismaz viens ģimenes vecāks un vismaz viens bērns.

Pieteikumu dalībai Sporta svētkos iesniedz elektroniski,nosūtot Centraizglītības metodiķei Evitai Maļkevičai uz e-pastu: emalkevica@edu.riga.lv  līdz 2024.gada 10.maijam plkst. 18.00.

Sporta svētki notiek  2024.gada 15.maijā Bērnu un jauniešu centrā “IK Auseklis” Silciema ielā 3, Rīgā, no plkst. 16.00 līdz 18.30.

Scroll to Top