BJC “IK Auseklis” trases automodelisti Vidzemē sīvā cīņā izcīna godalgotas vietas

2023.gada 1.aprīlī BJC “IK Auseklis” trases automodelisma pulciņa puiši devās uz startu Vidzemes kausā – 2023. Šoreiz, pēc nelielās neveiksmes, kas skāra mūs Limbažos, bijām gatavi Valmieras posmam divtik vairāk. Vidzemnieki izrādīja sīvu konkurenci, taču mūsu puišu rūpīgā gatavošanās un mācīšanās no pieļautajām kļūdām atmaksājās. Klasē “Iesācēji debitanti” mūsu pašu Ernests Pavļukēvičs izcīnīja 1.vietu, aiz sevis atstājot rūjieniešus Armandu Kreili (2.vieta) un Marku Rakecki (3.vieta), 6.vietā ierindojās BJC “IK Auseklis” pārstāvis Rūdolfs Bērtiņš. Klasē “Iesācēji PRO” sīvā konkurencē mūsu Deivids Celms izcīnīja 2.vietu, piekāpjoties Valmierietim Kristiānam Grencim (1.vieta) savukārt 3.vietu izcīnīja mazsalacietis Roberts Tučs.

“PR-32” klasē BJC “IK Auseklis” pārstāvēja Deivids Celms, Henrijs Pilskungs un Ernests Pavļukēvičs. Šajā klasē ar labu rezultātu pjedestāla trešo pakāpienu sev nodrošināja Deivids Celms, iegūstot 3.vietu, 2.vietā VJC “Vinda” (Valmiera) pārstāvis Kristiāns Grencis, 1.vietā  VJC “Vinda” (Valmiera) pārstāvis Artūrs Teteris.

“PR-24” klasē arī BJC “IK Auseklis” pārstāvēja Deivids Celms, Henrijs Pilskungs un Ernests Pavļukēvičs. Labākais sniegums šajā klasē no mūsu pārstāvjiem bija Henrijam Pilskungam – 4.vieta. Šīs pašas grupas ietvaros norisinājās sacensības arī grupā “PR-24 seniori”, kurā startēja arī pats BJC “IK Auseklis” trases automodelisma pulciņa skolotājs Kristaps Vladimirovs, izcīnot pārliecinošu 2.vietu, piekāpjoties tikai pasaules čempionam Jānim Nabokinam, 3.vietu izcīnīja valmierietis Andris Taurītis.

“Open-16” klasē BJC “IK Auseklis” pārstāvēja Deivids Celms un Henrijs Pilskungs. Šajā klasē sīva cīņa izvērtās par uzvaru starp mājiniekiem VJC “Vinda” (Valmiera) un BJC “IK Auseklis”, Deividam Celmam ar Artūru Teteri esot pārmaiņus vienam otram priekšā vien par dažiem metriem. Pašās beigās valmierietis pieļāva kļūdu, kas maksāja uzvaru, un Deivids Celms rezultātā izcīnīja 1.vietu, valmierietim Artūram Teterim 2.vieta, savukārt 3,vietu ieņēma Valmieras pārstāvis Kristiāns Grencis.

Lai gan sacensību grafiks ir bijis saspringts, pulciņa dalībnieki ir pierādījuši savas spējas un vēlmi cīnīties par augstiem rezultātiem. Šīs sezonas lielākais izaicinājums 6 stundu izturības sacīkstes 29.aprīlī vēl ir tikai priekšā. Tāpēc novēlu pulciņa audzēkņiem saglabāt entuziasmu, izturību un būt pacietīgiem.

Trases automodelisma pulciņa skolotājs Kristaps Vladimirovs

Scroll to Top