Galda teniss

Interešu izglītības skolotāji Olga Kartuzova un Oļegs Kartuzovs.

Nodarbības notiek Latvijas Universitātes Biznesa, ekonomikas un vadības fakultātē -Aspazijas bulvārī 5.

Aicinām tevi, vecumā no 7 līdz 25 gadiem, uz galda tenisa treniņiem, lai nostiprinātu fizisko un garīgo veselību, iegūtu pozitīvas emocijas, piedalītos sacensībās un iegūtu jaunus draugus!

Galda teniss ir viens no masveidīgākajiem sporta veidiem pasaulē. To var sastapt visos zemeslodes kontinentos. Galda teniss ir viens no tiem sporta veidiem, kuriem ir būtiska nozīme cilvēka veselības uzlabošanai, fiziskajā attīstībā un sagatavotībā, garīgajā, sociālajā, radošajā attīstībā, izglītošanā un sabiedrības integrācijā.

Varam droši apgalvot, ka nodarbošanās ar galda tenisu ir efektīvs līdzeklis harmoniska cilvēka veidošanā un audzināšanā, kā arī galda teniss dod piepildījumu lietām, ko cilvēki vēlas, tas ir miers, veselība un ilgāks mūžs.

Nodarbības vada galda tenisa trenere Olga Kartuzova, kura ir 14 kārtēja Latvijas Republikas čempione, pasaules komandu čempionātā 1 vietas ieguvēja C grupā Japānā, vairākkārtēja Rīgas čempionāta uzvarētāja vienspēlēs un dubultspēlēs, nacionālās izlases dalībniece, vairāk kā 30 gadus trenere un Oļegs Kartuzovs, kurš ir 3 kārtējs Latvijas Republikas čempions, nacionālās izlases dalībnieks, vairākkārtējs Rīgas čempionāta uzvarētājs vienspēlēs un dubultspēlēs, Latvijas IV Olimpiādes čempions.

Sazinies ar pulciņa skolotāju un piesakies nodarbībām:
O. Kartuzovs – e-pasts: okartuzovs@edu.riga.lv, Tālr.: 29794009
O. Kartuzova – e-pasts: okartuzova@edu.riga.lv, Tālr.: 26893541

Scroll to Top