Sporta aerobika

Interešu izglītības skolotājas Lienīte Strautmane.

Sporta aerobika ir ļoti skaists sporta veids, kas prasa dejiskumu, lokanību, spēku un kustību koordināciju. Tas ir kā deja, kas ietver ne tikai noteiktus deju soļus un pārvietošanos pa laukumu, bet arī akrobātikas elementus.

Sporta aerobikas sacensībās dalībnieki var startēt individuāli, pāros un grupās pa trīs vai pieci. Programmas ilgums ir no 1’15” – 1’30” atkarībā no sportistu vecuma.

Nodarbībās dalībnieces apgūst akrobātiku, sporta aerobikas un vingrošanas pamatus, kā arī klasiskās horeogrāfijas pamatus.

Kolektīva jaunākie dalībnieki (pirmsskolas vecuma bērni) apgūst sporta aerobikas pamatsoļus, akrobātikas un vingrošanas pamatus, attīsta vispusējo fizisko sagatavotību, apgūst sporta aerobikas vienkāršākos elementus, jaunas spēles un rotaļas, veido sociālās prasmes.

Vidējās un vecākās vecuma grupas dalībnieces piedalās gan valsts, gan starptautiska mēroga sacensībās, kur gūst atzīstamus panākumus. Individuālo startu konkurencē, kā arī trio un komandu konkurencē jau vairākas sezonas pēc kārtas mūsu komandas sportistes izcīna čempionu titulus, Baltijas pilsētu atklātajos čempionātos regulāri iekļūst finālos un izcīnot arī godalgotas vietas.

Ja tevi interesē pilnveidot sevi, apgūt kaut ko jaunu un aizraujošu, piedalīties sacensībās, vasaras nometnēs un iegūt jaunus draugus, pievienojies mūsu pulkam!

Sazinies ar pulciņa skolotāju un piesakies nodarbībām:
L. Strautmane – e-pasts: lotersone@edu.riga.lv, Tālr.: 29392185

Scroll to Top