Trases automodelisma pulciņš sacensībās “Bauskas kauss 2023”

2023.gada 22.martā BJC “IK Auseklis” trases automodelisma pulciņa pārstāvji devās uz Bauskas bērnu un jauniešu centru, lai piedalītos trases automodelisma sacensībās “Bauskas kauss 2023”. Iesācēju klasē konkurence bija sīva, jo kopā piedalījās 26 dalībnieki no Rīgas, Jelgavas un Bauskas. Klasē “Iesācēji” mūs pārstāvēja Emīls Braunbergs, Gatis Kalvāns, Rūdolfs Bērtiņš un Ernests Pavļukēvičs. Attiecīgi, Emīlam Braunbergam iegūta 11.vieta, Gatim Kalvānam 9.vieta, Rūdolfam Bērtiņam 7.vieta, par 1,12 apļiem atpaliekot no 6.vietas, savukārt Ernests Pavļukēvičs uzrādīja ļoti augstvērtīgu sniegumu un izcīnīja 1.vietu par 0,09 apļiem pārspējot Rīgas motormuzeja pārstāvi Jorenu Kristeru Jansonu. Jāpiebilst gan, ka šīs bija Gata Kalvāna un Rūdolfa Bērtiņa pirmās sacensības, savukārt Emīlam Braunbergam un Ernestam Pavļukēvičam šīs bija tikai otrās sacensības. PR-24 klasē, kas ir tehniski sarežģītāka, tāpēc arī reakcijai jābūt zibenīgai, mūs pārstāvēja pieredzējušie Henrijs Pilskungs un Deivids Celms. Šajā klasē, 12 dalībnieku konkurencē, Deivids Celms izcīnīja 4.vietu, bet Henrijs Pilskungs 3.vietu. Savukārt ES-32 klasē mūsu puiši izcīnīja dubultuzvaru, Deividam Celmam 1.vieta un Henrijam Pilskungam 2.vieta. Lai gan dalībnieku uzkrātā pieredze vēl ir maza, pēc tik augstiem sasniegumiem varam secināt, ka BJC “IK Auseklis” trases automodelisma pulciņa dalībniekiem ir liels potenciāls.