Aicinām piedalīties konkursā “DABA MUMS APKĀRT. PĻAVA 17”

Aicinām piedalīties bērnu un jauniešu vizuāli plastiskās mākslas konkursā izstādē „Daba mums apkārt. Pļava 17”, tēma “Pļavā peļu jampadracis”. Konkursa mērķi ir: motivēt apgūt jaunas zināšanas par vidi un mākslu, aktivizēt radošo domāšanu, darbību un jaunradi; pētīt un izzināt Latvijas pļavu floru un faunu, un tās elementus radoši organizēt savā vizuāli plastiskajā mākslas darbā par konkursa tēmu, kā arī sniegt iespēju piedalīties konkursa izstādē, un veicināt audzēkņu, pedagogu radošās pieredzes apmaiņu.

Konkursa uzdevumi ir: izveidot tematiski interesantu, dinamisku darba kompozīciju vizuāli plastiskajā mākslā par konkursa tēmu; iepazīties ar teoriju par kustības, dinamikas attēlojuma iespējām mākslas darbos, ar mākslas valodas elementiem; izvēlēties un attēlot savā radošajā, vizuāli plastiskās mākslas darba kompozīcijā, pļavas floras un faunas motīvus, brīvi izvēlētajos materiālos un tehnikās.

Konkurss notiek Bērnu un jauniešu centrā „IK Auseklis”, Silciema iela 3, Rīgā, konkursa izstāde būs apskatāma no 2023. gada 27. aprīļa līdz 2023. gada 23. maijam.

Aicinām piedalīties bērnus un jauniešus no 7 līdz 25 gadu vecumam no interešu izglītības iestādēm, vispārizglītojošām skolām, privātām izglītības iestādēm, kursiem un studijām, šādās grupās: A grupa (7 – 9 gadi); B grupa (10 – 12 gadi); C grupa (13 – 15 gadi); D grupa (16 – 25 gadi); E grupa speciālo izglītības programmu audzēkņi.

Pilnveido savu mākslinieciskās darbības izaugsmi, piedaloties konkursā un  izstādē!

Scroll to Top