Juglas apkaimes svētki!

Juglas apkaimes svētkos – labi un lietderīgi, brīnišķīgā gaisotnē pavadīts laiks saulainā, siltā 12. augusta sestdienā, kur darbojās interesantas radošās darbnīcas, teātris, skanēja koncerts, bija sporta aktivitātes, sarunas, apsveikumi, informācija…

Bērnu un jauniešu centrs “IK Auseklis” arī piedalījās šajā pasākumā!
Esam priecīgi, ka svētkos bija arī mūsu Centra devums ar radošo darbnīcu bērniem “Dizaina mapīte Tev”! Baudījām svētku gaisotni aktīvi darbojoties, veicinājām Centra atpazīstamību, popularizējām interešu izglītību, dzirdējām labus vārdus un paldies par aktīvo darbošanos!

Bērnu un jauniešu centrs “IK Auseklis” atrodas Juglā, Silciema iela 3 un piedāvā interešu izglītības dažādas programmas – kultūra, sports, vides izglītība, tehniskā jaunrade.
Ieskaties un lasi par mums interneta vietnē www.ikauseklis.lv, izvēlies pulciņu un nāc darboties! Jugla – tā ir mūsu daļa Rīgas!

Šogad, Apkaimju svētku noformējumā, ietverti ar to vēsturi saistīti simboli. Simboliski iestrādāti katrai apkaimei raksturīgās atpazīšanas zīmes, pētot apkaimju vēstures faktus un kultūrvidi.
Dizaina autors ir mākslinieks Valters Kalsers. 
Juglas apkaimes logo noformējumā Jugla ir ietverta laivu un koku simbolos, jo tās apkaimē ir pieci ezeri, un tā ir viena no zaļākajām pilsētas apkaimēm.

Scroll to Top