Nometne “Pretī Saulei 3!”

No 23.10.-26.10. notika dienas atvērtā nometne “Pretī Saulei 3!”, bērniem no 8 – 13 gadiem.
Nometne tika īstenota projekta “Atbalsts Ukrainas un Latvijas bērnu un jauniešu nometnēm” ietvaros. Tajā piedalījās 15 Latvijas bērni un jaunieši un 15 Ukrainas civiliedzīvotāju bērni.
Piedāvājot nometnes dalībniekiem daudzveidīgu programmu, tika iepazīti Bērnu un jauniešu centra “IK Auseklis” pulciņi, apmeklētas ekskursijas un veiktas kopīgas aktivitātes.
Nometnes ietvaros notika nodarbības pie Centra skolotājiem, kur bija iespēja attīstīt savas fiziskās spējas pie grieķu – romiešu cīņas pulciņa skolotāja Jegora Nazarova un boksa pulciņa skolotāja Viktora Bites, piedalīties keramikas darbnīcā pie skolotājas Vinetas Viziņas un izveidot māla traukus, iepazīt termomozaīkas tehniku pie skolotājas Emilijas Mizaraites, kā arī pārbaudīt savas spējas lego figūru veidošanā pie skolotājas Leldes Bondes.
Pēc nodarbībām, nometnes dalībnieki spēlēja lielās galda spēles, piedalījās kopīgajās sporta aktivitātēs, ka arī devās ekskursijās. Tika iepazīta Apollo skypark batutu un rotaļu zona, baudītas ūdens atrakcijas Līvu akvaparkā, kā arī bija iespēja izmēģināt braucienu ar elektrokartingiem un izspēlēt spēles virtuālajā realitātē ar speciālo aprīkojumu.

Paldies skolotājiem, organizatoriem un nometnes dalībniekiem par šo piedzīvojumu!

Informāciju sagatavoja:
Izglītības metodiķe Evita Maļkeviča

Scroll to Top