Ģimenes dienas sporta svētki “Sporto ar mani!”

2024.gada 15.maijā Silciema ielā 3, Rīgā notika Ģimenes dienas sporta svētki “Sporto ar mani!”. 

Sporta svētkos piedalījās ģimenes no Rīgas, kur komandu sastāvā bija bērni no 3 līdz 12 gadu vecumam kopā ar pieaugušajiem – vecāki, vecvecāki, brāļi, māsas un aizbildņi. Komandas veidojās arī no Bērnu un jauniešu centra “IK Auseklis” pulciņu grupām.

Kopumā Sporta svētkos piedalījās 28 komandas, kas kopsumma pulcēja 103 dalībniekus.

Ģimenes dienas sporta svētkos “Sporto ar mani!” bērni un vecāki savstarpēji sadarbojās, pieņēma kopīgus lēmumus, kā arī aktīvi pavadīja brīvo laiku. Aktivitātes varēja veikt gan bērni, gan vecāki, kas veidoja pozitīvu komandas saliedēšanos.

Komandas, piedaloties Sporta svētkos un aktīvi veicot uzdevumus, varēja iegūt godalgotas vietas un saņemt Ģimenes dienas sporta svētku “Sporto ar mani” kausu par visveiksmīgāk izpildītām aktivitātēm.

Godalgoto vietu ieguvēji:

1.vieta – Arriva

2.vieta – Futbolisti

3.vieta – Pieneņpūkas

Bērnu un jauniešu centra “IK Auseklis” Ģimenes dienas sporta svētki “Sporto ar mani!” tika organizēti sadarbībā ar Rīgas valstspilsētas pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi.

Paldies ģimenēm un Bērnu un jauniešu centra “IK Auseklis” pulciņu izglītojamiem par aktīvu dalību un pozitīvām atsauksmēm!

Paldies katram, kas iesaistījās Sporta svētku organizēšanā!

Informāciju sagatavoja
Izglītības metodiķe Evita Maļkeviča

Pārējie attēli

Scroll to Top