Konkursa “MOCĪŠA DARBNĪCA 18” rezultāti

Bērnu un jauniešu centra “IK Auseklis” rīkotā  konkursa “MOCĪŠA DARBNĪCA 18” tēma šogad “Profesionālais” mocītis.

Konkursa mērķi: veicināt dalībnieku interesi izzināt profesiju daudzveidību, veidot interesi par vizuālās reklāmas iespējām karjeras popularizēšanā, vīzijās, kā arī pilnveidot dalībnieku māksliniecisko izaugsmi. Konkursa uzdevumi ir: rosināt bērnu un jauniešu radošās spējas vizuālajā mākslā (grafikā) un modelēšanas prasmes vizuāli plastiskajā mākslā, izmantojot mocīti kā vizuālu profesijas reklāmu, profesijas objektu, profesijas reklamētāju, utt., kā arī izvērtēt dalībnieku interpretācijas spējas, veicināt pedagogu un audzēkņu radošās pieredzes apmaiņu.

Šogad konkursā iesniegti kopā 107 darbi, vizuālajā mākslā 71darbs un 36 darbi vizuāli plastiskajā mākslā. Konkursa dalībniekus sagatavoja 23 skolotāji no 15 izglītības iestādēm. Populārākās reklāmas profesijas izvēlētas, kā: policija (patruļa, robežsardze), pārtikas piegādātāji (bolt kurjeri, maiznieks, konditors, picu piegādātāji), tad sekoja moto ātrā palīdzība (ārsti, veterinārārsti), mākslinieki, pastnieki, motosportisti, celtnieki, remontstrādnieki, cirka mākslinieki, dārznieki, sapņotāji par kosmosu, ugunsdzēsējs, mūziķis, blogers, un vēl attēloti daudz citi zināmu un nezināmu profesiju motobraucēji. Interesanti, saistoši, kvalitatīvi veidotie vizuālas un vizuāli plastiskās mākslas darbi apskatāmi konkursa izstādē “Profesionālais” mocītis līdz 18.aprīlim. Paldies dalībniekiem un pedagogiem par darbu, mums ir veiksmīga radošās pieredzes apmaiņa, kā izmantot mocīti par profesijas reklamētāju!

Konkursa laureātu apbalvošana notiks 2024.gada 18.aprīlī plkst.16:15, Bērnu un jauniešu centrā “IK Auseklis”, Silciema ielā 3, Rīga.

Gaidīsim konkursa dalībniekus!
Konkursa rezultāti

Scroll to Top