Motokrosa sezonas atklāšana / Motosports – Auseklis Racing Team

Šo svētdien 17.martā Liepājā, MOTOCROSS Baltic Sea Cup 2024 izcīņā iesākās 2024. gada motokrosa sezona, kur starp 130 sportistiem dalību ņēma arī lielākā daļa BJC “IK Auseklis” komandas braucēju. Kā zināms, Laumas mototrase ir smilšaina, tā prasa augstu fizisko sagatavotību, taču tas netraucēja motobraucējiem uzrādīt ļoti labus rezultātus jau pašā sezonas sākumā.

🥇Uzvara MX50 klasē Motosports/Auseklis Racing Team – Ralfam Sikam, kurš starp 11 braucējiem izcīnīja uzvaru un sezonu iesāka uz ļoti labas nots, lai turpinātu iesākto, gaidot galvenos startus Latvijas Junioru čempionātā.

MX65 klasē – starp 24 sportistiem BJC “IK Auseklis” motobraucēji Ričards Jurčenko sacensības noslēdza ar augsto 7. vietu un Alans Bērziņš pēc neveiksmīga kritiena kopvērtējumā ieguva 14. vieta.

MX85 klasē debija ar MX85 klases motociklu un vienīgais no mūsu komandas startēja Edvards Jēkabsons, kuram divu braucienu summā iegūta 11. vieta. Prieks, ka arī te kupls dalībnieku skaits, otro braucienu finišēja 28 jaunieši.

Novēlam neatlaidību un panākumus sportistiem jaunajā sezonā.

Scroll to Top