“Satikāmies 12. mēnesī”

Ziemas saulgriežu gaidīšanas laikā, ikviens interesents tika gaidīts 16.decembrī Bērnu un jauniešu centrā “Laimīte” uz pasākumu “Ziemassvētku tirdziņš 2023 – “Satikšanās 12. mēnesī”.

Sestdienas rītā uz pasākumu devās arī mūsu Centra keramikas pulciņu skolotājas Ilze Kīns un Vineta Viziņa ar audzēkņiem, un skolotājas Evitas Kapčes mūzikas studijas “Muzikālais moments” audzēkņi ar ģimenēm.

Radošajās darbnīcās varēja piedalīties ikviens pasākuma apmeklētājs gan liels, gan mazs. Tā bija lieliska iespēja ģimenēm pabūt kopā un uzburt brīnišķīgu svētku sajūtu. Radošajās darbnīcās dalībnieki ar savām rokām varēja izgatavot dažādas mīļas dāvaniņas un rotājumus, kā arī izcept gardas piparkūkas. Darbnīcu “Izkrāso mani” un “Burvju riņķis” vadīja mūsu Centra skolotājas un audzēkņi Lauma, Egija un ukraiņu meitene Alise. Liels bija prieks, ka darbnīcu dalībnieki saņēma pozitīvas atsauksmes par piedāvātajām aktivitātēm. Kamēr bērni ar interesi gatavoja darbiņus darbnīcās, vecāki varēja iegādāties tirdziņā pašgatavotas dāvaniņas un našķus Ziemassvētku dāvanām. Pasākuma laikā notika vairāki koncerti, kur uzstājās arī mūsu Centra mūzikas studijas “Muzikālais moments” audzēkņi. Bija iespēja arī apskatīt brīnišķīgu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas pulciņu audzēkņu darbu izstādi “Ziemas nostaļģija”.

Pasākumā tika radīti daudz svētku mirkļu, radot siltu un sirsnīgu Ziemassvētku ieskandināšanas noskaņu!

Paldies oganizētājiem un dalībniekiem par šo svētku dienu!

Scroll to Top